Hakkımızda

Neden desteğinizi istiyoruz?

İnsan yaşamının değeri hiçbir şey ile kıyas edilemeyecek kadar önemli ve paha biçilmezdir. İnsana değer veren toplumlar ve sosyal topluluklar uzun yıllar ayakta kalmaktadır.

Tıbbi yardım herkesin doğal hakkıdır. Öyle bir an gelir ki herkesi acil tıbbi yardıma ihtiyacı olabilir. Derneğimizin misyon ve vizyonu gereğinde genel amacı hayata değer vermek, hayat kurtarmaktır. Acil durumlarda hastalarımıza veya kazazedemize en hızlı şekilde ulaşmak ilk müdahalesini yapabilmek bizler için çok değerlidir. Sonrasında ise en hızlı ve dikkatli bir şekilde tedavisinin olabileceği sağlık kuruluşuna aktarmak birincil önceliğimizdir.

Sizlerin desteğiyle almış olduğumuz helikopter ve uçaklarımızda çok deneyimli acil servis doktorları ve sağlık görevlileri bulunmaktadır. Derneğimizin en öncelikli amacı Acil Hava Ambulans filomuzu sizlerin yardımları sayesinde genişletmektir. Ve de bu filoyu yine sizlerin hizmetine sunmaktır. Tabi ki bu noktada sizlerin yardım ve destekleri büyük önem arz etmektedir. Sizlerle beraber hareket edip sizlerin sayesinde büyümekte ve güçlenmekteyiz.

240+

Bağış Yapan

Destekleriniz hayat kurtarmaya devam ediyor!

Bağışlarınızdan dolayı sizlere minnettarız.