Destek

Sizinle Büyüyoruz !

Dünya standartların da bir filo kurmak gayretinde olan derneğimiz, sizlerin yardımlarıyla gücümüze güç katıyoruz. Bu gücü de sizlerin ihtiyacı olduğu anlarda çekinmeden seferber ediyoruz.

Sana ve size ihtiyacımız olduğu aşikâr. Gücümüzü sizlerin öncelikle manevi desteğinden sonrasında da bağışlarınızın verdiği destekten alıyoruz. Sizinle büyüyoruz.

AHK Acil Hava Kurtarma Derneği bir kerelik veya tekrar eden bağışlarınız ile çok daha güvende olmaktadır. Dış destek olmadan karşılanamayacak pek çok unsuru sizler sayesinde atlatıyoruz. Varlığınız ve desteğiniz derneğimizin en son tıbbi teknolojilere sahip araçlara sahip olmasını sağlıyor.

AHK Hava Kurtarma Derneği, filosundaki uçak ve helikopterler sayesinde oluşan her hangi bir afet, kaza veya sağlık sorunu anında öncelikli olarak bağışçı ve sponsorlarımızın yardımına koşmaktadır. Dolayısıyla her geçen gün filosunu güçlendirmeyi teknolojik bakımdan en üst düzeye çekmeyi hedeflemektedir. Tüm bu sorumluluklardan sorunsuz başaran derneğimiz, sizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı minnettardır.